Brangiais batais reikia rūpintis ne tik mažiems vaikams bet ir suaugusiems. Daugumai vyrų patinka batai, lygiai, kaip ir moterims. Pagrindinė avalynės priežastis yra apsaugoti kojas ir suteikti gražią išvaizdą. Pateiksime patarimų ir gudrybių, būtent vyrams, prižiūrint ir renkantis batus.

Ir batus ir diržą reikia derinti tarpusavyje, tai jau labai sena mados tendencija. Daugelis siūlo sutapatinti batų ir diržų spalvą, bet noras kurti naujus stilius, išsiskirti iš minios verčia mus sulaužyti šią taisyklę. Reiškia, kad Jums nėra būtina  rudą diržą jei dėvite prie rudų batų. Galima rinktis bet kokią spalvą, jei su ja atrodysite stilingai ir jausitės gerai.

Įprasta, kad odinė avalynė, skirta oficialiems susitikimams.

Visi vyrai mieliau renkasi patogesnius batus, net vestuvių dieną mieliau rinktųsi kitokio stiliaus avalynę. Šiais laikais jau galima atrasti pusiausvyrą, siūloma įsigyti pusiau oficialios avalynės su guminiais padais, taip išlaikysite reikiamą stilių ir jausitės patogiai.

Jūs iš tikrųjų galite rasti patogius, tačiau oficialiai atrodančius batus parduotuvės lentynose. Vienas iš tokių pavyzdžių yra mokasinai, kuriuos galite rinktis kasdienai ir oficialiems renginiams. Jų universalumas juos išpopuliarino ir jie tapo vienais populiariausių vyriškų batų visame pasaulyje.

Ar būtina derinti sandalus ir šortus?

Vyrai yra įsitikinę, kad dėvint šortus būtinos kojinės, tai absoliuti klaida. Pasak, stilistų tai tik mitas ir stiliaus klaida. Avint mokasinus ar paprastus sandalus prie šortų kojinių tikrai nereikia, tuo labiau kad tokia apranga dažniausiai pasirenkama laisvalaikiu. Kojinės prie sandalų ir šortų yra prasto stiliaus skonio išraiška, pamirškite tai.

Jeigu tik yra galimybė, investuokite į batus. Batai yra labai svarbus stiliaus akcentas. Avalynė nusipelno, kad ja būtų tinkamai pasirūpinta.